“Hardlopen is een feest als je van je trainingen kunt genieten.
Maak dan ook geen wedstrijd van je training, maar geniet!”

Alida
Alida Leeuw

alida@ikbendeloper.nl

“Als beginnende hardloper is het de kunst om te genieten van het hardlopen en eerst te focussen op de techniek. Die snelheid komt daarna wel!”
Anita
Anita Stoorvogel
anita@ikbendeloper.nl

“Train smart, not (just) hard.”
Dick
Dick Leseman
dick@ikbendeloper.nl

“Mensen helpen zichzelf te verbeteren en hun doel te behalen
en dat lopers met een glimlach elke uitdaging aangaan, is het mooiste dat er is.”

Eddie Kolks
Eddie Kolks

eddie@ikbendeloper.nl

“Lopers beter maken, daar gaat het om. Beginners stimuleren om door te bijten
als het even niet zo makkelijk loopt in het begin, maar ook de prestatieloper
blijven stimuleren. Dat blijft de uitdaging.”
Henk
Henk Bruggeman
henk@ikbendeloper.nl

“Ik vind het heel interessant om wat meer over de achtergrond van de techniek
te delen en geniet van het enthousiasme en plezier van de lopers bij het geven
van de trainingen.”

Karel close up2
Karel Vroegop
karel@ikbendeloper.nl

Karin Kriehn
karin@ikbendeloper.nl

“Met saamhorigheid en passie vergroten we het plezier, de techniek en de prestaties.”
Maarten Buiting pasfoto
Maarten Buiting

maarten.b@ikbendeloper.nl

“Lopers inspireren en motiveren, waarbij houding, looptechniek en vooral plezier voorop staan.”
Michel Roes
Michel Roes
michel@ikbendeloper.nl

“Rust is de beste trainingsvorm.”
Monique Visser
Monique Hamaker-Visser
monique@ikbendeloper.nl

“Lopers beter maken door veel aandacht te besteden aan looptechniek en houding,
waardoor minder snel kans op blessures. Dit resulteert in betere prestaties en loopplezier.”
Raymond
Raymond Vleghert
raymond@ikbendeloper.nl

“Hardlopen op een verantwoorde manier en via een leuke methode;
je leert je grenzen te verleggen, ieder op zijn of haar eigen manier.”

Stefan_2
Stephan Hoegen

stephan@ikbendeloper.nl

Trainerscoördinator
Dick Leseman (M 06 50 87 86 85)
dick@ikbendetrainer.nl
– Trainingsschema’s
– Trainerinzet
– Trainerscholing

Praktijkbegeleider
Henk Bruggeman (M 06 41 81 85 92)
henk@ikbendeloper.nl
– Praktijkbegeleider van trainers in opleiding